ΠΑΟΚ (Μάκης Χάβος): Κρέσιτς, Ετο, Τσιρίλο, Κοντρέρας, Σαβίνι, Γκαρσία, Βιτόλο, Φωτάκης, Κουτσιανικούλης, Ίβιτς, Μουσλίμοβιτς.

Στον πάγκο κάθονται οι: Χαλκιάς, Σαλπιγγίδης, Μαλεζάς, Βιεϊρίνια, Σνάουτσνερ, Τσουκαλάς, Αρίας.

Ολυμπιακός (Ερνέστο Βαλβέρδε): Πάρντο, Χολέμπας, Α. Παπαδόπουλος, Μέλμπεργκ, Μανιάτης, Μοντέστο, Ντουντού, Ιμπαγάσα, Ζαϊρί, Ρόμενταλ, Τζεμπούρ.

Στον πάγκο κάθονται οι: Νικοπολίδης, Πάντελιτς, Φετφατζίδης, Φουστέρ, Μοϊσές, Γ. Παπαδόπουλος, Ποτουρίδης.

Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Καρσιώτης (Κορίνθου)
Γήπεδο: Τούμπα

Β' ημίχρονο:2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Στις καθυστερήσεις είμαστε 3' έχει δώσει ο τέταρτος.
90' Την τελευταία στιγμή έκοψε ο Μέλμπεργκ προ του Σαλπιγγίδη.

88' Ο Ολυμπιακός πιέζει αλλά δεν μπορεί να βρει τον διάδρομο που θέλει.

87' Φάουλ από καλή θέση για τον Ολυμπιακό, αλλά δεν ήταν καλή η εκτέλεση του Φουστέρ.

86' Κάρτα στον Σαλπιγγίδη.

82' Απείλησε ο Ολυμπιακός με σουτ έξω από την περιοχή, αλλά μπλόκαρε ο Κρέσιτς.

80' Κίτρινη στον Αβράαμ για τάκλιν στον Τσουκαλά. Στις εφτά κάρτες και ο Αβραάμ.

78' Πάλι προκλητικός ο Γκαρσία, αλλά ο Μοντέστο δεν "μασάει", ούτε στην Τούμπα! Κάρτα στον Βιεϊρίνια για διαμαρτυρία.

77' Αλλαγή, ο Ίβιτς βγήκε ο Τσουκαλάς μπήκε.

73' Δύο αλλαγές από τον Βαλβέρδε με τους Ουρτάδο και Πάντελιτς εντός και τους Ιμπαγάσα και Ρόμενταλ εκτός.

70' 2-1 από το πέναλτι που είδε μόνο ο Κωνσταντινέας, με σκόρερ τον Βιτόλο.

69' Πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ έδωσε ο Κωνσταντινέας. Δεν υπάρχει κανένα πέναλτι, αλλά ο Μεσσήνιος το έδωσε. Που το είδε;

68' Ο Ιμπαγάσα είδε την κίνηση του Φουστέρ, αλλά ήταν κακό το σουτ του Ισπανού.

65' Ο επόπτης σηκώνει σημαία για φάουλ σε τάκλιν του Ιμπαγάσα και ο Κωνσταντινέας το έδωσε. Ο Βιεϊρίνια στο έδαφος και άρχισαν τα δικά τους στην Τούμπα. Κοκορομαχίες εντός και από την κερκίδα τα δικά τους.Κάρτα ο Ιμπαγάσα. έφτασε τις 7.

63' Ο Ντουντού βγαίνει και μπαίνει στο ματς ο Φουστέρ.

60' Γέμισμα στην περιοχή του ΠΑΟΚ έπειτα από κόρνερ του Ολυμπιακού, αλλά έχει γίνει επιθετικό φάουλ.

58' Ο Φωτάκης δίνει τη θέση του στον Βιεϊρίνια

53' Πρέπει να... ξυπνήσει ο Θρύλος. Δεν είναι εικόνα αυτή στο δεύτερο ημίχρονο.

53' Ξαπλωμένος στο έδαφος ο Τσιρίλο μακριά από τη μπάλα και μίνι διακοπή.

52' Απίστευτο αυτό που γίνεται, τους έχει... αναστήσει ο Θρύλος και πιέζουν συνέχεια.

51'  Τρομερή ευκαρία για τον ΠΑΟΚ, αλλά ο Πάρντο νίκησε τον Μουσλίμοβιτς στο τετ α τετ.

48' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ για να κάνει το 2-1, αλλά έχουμε κόρνερ.

46' Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγή από τον Βαλβέρδε.

Β' ημίχρονο:
Α' ημίχρονο: 1-1

45' 1-1 Ο Κουτσιανικούλης ισοφάρισε σε τραγικό λάθος του Πάρντο.

44' Ο Ζαϊρί πήγε να κάνει το κόρνερ που κέρδισε ο Θρύλος κια από την εξέδρα πέφτουν βροχή οι καφέδες και τα αντικείμενα.

43' Ο Τζιμπούρ πήρε τη μπάλα από λάθος του Βιτόλο, αλλά το σουτ που έκανε από μακριά ήταν πολύ άστοχο.

40' Πέντε λεπτά ακόμη για το πρώτο μέρος. Ο Θρύλος έχει σταθερά το προβάδισμα και αμύνεται καλά, για να πάρει αυτό που θέλει από το ματς.

32' Κίτρινη κάρτα στον Σαβίνι.

31' Κράτημα από τη φανέλα στον Ρόμενταλ και αντί να δώσει κάρτα στον Σαβίνι ο Κωνσταντινέας, δεν έδωσε ούτε φάουλ.

27’ Ισορροπημένο το ματς με τις ομάδες στα τελευταία λεπτά να περιορίζονται σε παιχνίδι κέντρου.

21' Αψυχολόγητη ενέργεια από τον Ντουντού που γύρισε παρακινδυνευμένα την μπάλα στο τέρμα του Θρύλου. Πάλι καλά που βγήκε κόρνερ, γιατί είχε ρίσκο και για τον Πάρντο η φάση.

20’ Ο Ολυμπιακός πήρε το προβάδισμα και έχει δώσει χώρο στον ΠΑΟΚ που πιέζει κάτι που δημιουργεί κενά στην άμυνα των γηπεδούχων.

16' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία από τον Ζαϊρί. Ο Ρόμενταλ πήρε τη μπάλα από λάθος του Κοντρέρας μπήκε από δεξιά και έβγαλε τον Μαροκινό μπροστά σε άδειο τέρμα, αλλά πλάσαρε άουτ από πολύ κοντά.

14' Ο Ζαϊρί έξω από τη μεγάλη περιοχή έκανε το σουτ, αλλά δεν ήταν όσο δυνατό ήθελε για να απειλήσει,

12' ΓΚΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ! Ο Τζιμπούρ έκανε το 0-1 μέσα από την περιοχή. Μπήκε από δεξιά και πλάσαρε!
 8' Αναγνωριστικό το παιχνίδι στα πρώτα του λεπτά, με τον Ολυμπιακό να μην έχει απειλήσει μέχρι στιγμής.

2' Στο πρώτο δίλεπτο ο προσπάθησε να πιέσει, αλλά δεν κατάφερε κάτι. Ο Θρύλος πρέπει να "πατήσει" πιο δυνατά.
1' Ο ΠΑΟΚ έκανε τη σέντρα.