Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2012

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4-0 (11' Pantelic) (65' Pantelic) (78' Diogo) (87' Abdoun)

ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Στο 88ο λεπτό ο Αμπντούν κάνει το 4-0 για τον Ολυμπιακό

Στο 78ο λεπτό ο Ολυμπιακός κάνει το 3-0. Σκόρερ ο Ντιόγκο

Στο 65ο λεπτό ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ... Ο Μάρκο Πάντελιτς απο καλή θέση σουτάρει σωστά και στέλνει τη μπάλα στο βάθος της εστίας 2-0

11ο λεπτό: Ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ. 1-0 κόντρα στον Πανιώνιο με απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μάρκο Πάντελιτς

Η 11άδα: Μέγιερι, Μανιάτης, Παπαδόπουλος, Μέλμπεργκ, Μαρκάνο, Ορμπάιθ, Μακούν, Αμπντούν, Φετφατζίδης, Φουστέρ, Πάντελιτς.

Πιο αναλυτικά, στο 4-2-3-1 του Ερνέστο Βαλβέρδε, τερματοφύλακας θα είναι ο Μέγιερι, στα δεξιά της άμυνας (απόντος του Τοροσίδη) επιστρατεύεται ο Μανιάτης, αριστερά ο Μαρκάνο, στο κέντρο της άμυνας ο Παπαδόπουλος με τον Τοροσίδη, στα χαφ οι Ορμπάιθ, Μακούν με τον Φουστέρ να κινείται πιο μπροστά, στα άκρα τους Αμπντούν, Φετφατζίδη και στην κορυφή τον Πάντελιτς.

Η 11άδα του Πανιωνίου: Μιχαηλίδης, Αυλωνίτης, Όμο, Κουλουχέρης, Σιόβας, Κουρντί , Ρόκας, Σάμαρης, Κούτσι, Οκόγιε, Σκέμπρι.