Introduce you to iPECS

Πέμπτη 26 Αυγούστου 2010

Θετικά τα πρώτα μηνύματα...

Ο Βαλβέρδε έστειλε τους νεαρούς σε άλλες ομάδες δανεικούς για να "ψηθούν" και από ό,τι φαίνεται τα καταφέρνουν θαυμάσια.

Ένας από αυτούς είναι και ο Σοϊλέδης. Αγωνίστηκε για ένα ημίχρονο (Β') στον αγώνα με αντίπαλο τα Χανιά (3-0 νίκησε ο ΟΦΗ) και είχε συμμετοχή στο 2-0, γκολ το οποίο σημειώθηκε στο 68ο λεπτό του αγώνα.

Από εκεί και πέρα, ο Κατσικογιάννης ήταν στον πάγκο, αλλά αξίζει να αναφερθεί πως μια ώρα σχεδόν πριν την έναρξη του αγώνα, βρισκόταν στο γήπεδο. Μόλις έγινε αντιληπτός από τους οπαδούς του ΟΦΗ καταχειροκροτήθηκε, αφού την πρώτη του σεζόν στην ομάδα, ήταν από τους καλύτερους παίκτες.