Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2010

Σκάνδαλο, δεν είχαν πάει τουαλέτα...

Κανονικά δεν θα έπρεπε να ξεκινήσει το ματς του Παναθηναϊκού με την Κοπεγχάγη στις 21:45 θα έπρεπε να δώσει ο διαιτητής μερικά λεπτά... παράτασης, αφού οι παίκτες του Νίκου Νιόπλια το φώναζαν δυνατά ότι θέλουν να πάνε τουαλέτα.
Σκάνδαλο, ο διαιτητής δεν τους άφησε να πάνε στα αποδυτήρια για να κάνουν οι άνθρωποι την ανάγκη τους και έτσι μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο με συνέπεια να μην μπορούν ούτε να τρέξουν.

Έτσι οι "πράσινοι" έφαγαν αμέσως δύο γκολ και μετά αντίο... ζωή, που να κυνηγήσουν το σκορ οι κακόμοιροι, έτσι έχασαν με 2-0 και συνεχίζουν στην διοργάνωση με μηδέν βαθμούς.

Αφήστε δε το άλλο, ΣΚΑΝΔΑΛΟ και εκεί, στο δεύτερο γκολ των Δανών ο Τζόρβας έχει βγει τόσο έξω από την περιοχή όχι γιατί ήθελε να μαζέψει την μπάλα αλλά του φώναξε κάποιος από πίσω ότι τον σημαδεύουν με αεροβόλο από την εξέδρα και ο άνθρωπος να σωθεί ήθελε, τι να έκανε, να καθόταν να την φάει;